Terca i Koramic w nowych cenach!

Współcześnie, najczęściej możemy się spotkać z niebywale trwałymi ścianami, zarówno dwu jak i trójwarstwowymi, do których wykonania są potrzebne nieco droższe, polecane przez zaufanych specjalistów Wienerberger materiały budowlane. Murowanie ściany trójwarstwowej powinno rozpoczynać się od warstwy konstrukcyjnej, tzw. wewnętrznej, która następnie łączy się z warstwą elewacyjną.
Co więcej, murowane przez nas bloki należy precyzyjnie wypełnić zaprawą, dzięki czemu ściana będzie idealnie gładka przez co bardziej estetyczna. Dodatkowo, równie często zdarza się także ze ściany z pustaków są nieco grubsze niż 36 cm, należy więcej je zamurowywać, łącząc w jednej warstwie, tworząc miedzy nimi spoinę licującą. Bez żadnych wątpliwości, korzystając z porad fachowców, zapewnimy sobie trwalszą i bezpieczną eksploatację.
Bez najmniejszych wątpliwości, inwestycja w najwyższej jakości nowości budowlane marki Wienerberger oraz takich producentów jak Porotherm, Terca oraz dachówki Koramic, zapewnimy sobie przede wszystkim przyjemną, swobodną i bezpieczną eksploatacje na wiele lat.