Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 22, 2017 in Remont i budowa |

Usługi dźwigowe i modernizacja dźwigów- spraw sobie sprawny dźwig z operatorem – Zielona Góra

Usługi dźwigowe i modernizacja dźwigów- spraw sobie sprawny dźwig z operatorem – Zielona Góra

Zielona Góra jest miastem przyjaznym dużym inwestycjom budowlanym, gdzie możesz liczyć na profesjonalne usługi dźwigowe. Masz firmę budowlaną i chcesz wynająć dźwig razem z operatorem. Nasza firma Ci to umożliwia. Operatorzy to wykwalifikowani specjaliści w pracy na wysokościach, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Jeśli kierujesz dużą budową z pewnością potrzebujesz dźwigów
samobieżnych, dzięki którym przewieziesz ciężkie materiały budowlane w wybrane miejsce. Nasze usługi dźwigowe to profesjonalizm i intensyfikacja pracy.

 

Jeśli masz dźwigi, z czasem mogą wymagać one naprawy. Serwisowanie nie zawsze wystarcza, dlatego możesz skorzystać z modernizacji dźwigów. Modernizacja dźwigów może obejmować całkowitą wymianę starego urządzenia na nowe, demontaż dźwigu oraz adaptację i instalacje nowych urządzeń. Wymieniana jest cała kabina na większą, bez ingerencji w konstrukcję szybu. Nowe technologie zapewniają energooszczędność takiego dźwigu. Modernizacja modułowa pozwala na dostosowanie dźwigu do nowych norm i przepisów budowlanych. Może być to wymiana wciągarki, aparatury sterowej, czy też kabiny. Jeśli chcesz dostosować dźwig do przepisów zgłoś się do nas, a wykonamy niezbędne prace modernizacyjne.