Pages Menu
  http://fashionfactory.com.pl/2019/07/18/kwestia-smaku-najlepsze-przepisy-kulinarne-w-sieci/

Categories Menu

Posted by on wrz 8, 2017 in Remont i budowa |

Unikaj wilgoci w swoim domu-wykonaj hydroizolację. Beton wodoszczelny, badania szczelności hydroizolacji

Unikaj wilgoci w swoim domu-wykonaj hydroizolację. Beton wodoszczelny, badania szczelności hydroizolacji

Beton wodoszczelny ma wysoką odporność i nie przepuszcza wody. Przez to nazywany jest również betonem wysokowartościowym. Ten rodzaj betonu na ogół stosuje się podczas budowy oczyszczalni ścieków, a także zbiorników wodnych. Choć coraz częściej wykorzystywany jest podczas budowy domów jednorodzinnych, czy innych budynków mieszkalnych. Warto zastanowić się nad zakupem szczególnie tam, gdzie gleba jest stosunkowo wilgotna oraz, gdy w bliskiej okolicy istnieją cieki wodne.

 

Jeżeli nie zainwestujemy w dobrej jakości beton, wilgoć może dostać się do naszych murów, co z kolei prowadzi do powstania grzybów i pleśni, które są niezwykle szkodliwe dla naszego organizmu. Powodują też liczne choroby. Wilgoć w domu wpływa na wysokość naszych rachunków za ogrzewanie.
Warto wtedy dokonać badania szczelności hydroizolacji, ażeby sprawdzić czy przypadkiem wilgoć nie dostała się do naszych murów i nie zaczęła ich niszczyć.
Jeżeli jesteśmy na etapie budowy naszego domu warto zainwestować w beton wysokowartościowy, dzięki temu będziemy cieszyć niskimi rachunkami za ogrzewanie oraz brakiem wilgoci w naszym domu.